W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Urząd Miejski w Świeciu

ul. Wojska Polskiego 124
86-100 Świecie

tel. (+48) 52 333 23 10
fax (+48) 52 333 23 11

e-mail: urzad.miejski@swiecie.eu
serwis www: swiecie.eu

NIP: 559-18-99-057
REGON: 000525180

Teryt: 0414093

Komisje Rady

 WYKAZ KOMISJI RADY MIEJSKIEJ W ŚWIECIU 

Komisja Rewizyjna 

1. Jerzy Klonowski wiceprzewodniczący
2. Jan Chudzinski członek
3. Leszek Piotrowski członek
4. Ariel Stawski członek
5. Jerzy Sobotka członek
  
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji 
1. Jerzy Sobotka przewodniczący 
2. Jerzy Klonowski  wiceprzewodniczący
3. Waldemar Chudy członek 
4. Marcin Sarnecki członek
  
Komisja Prawa Porządku Publicznego i Spraw Obywatelskich 
1. Iwona Karolewska przewodnicząca 
2. Marcin Sarnecki wiceprzewodniczący
3. Piotr Grajewski członek 
4. Sebastian Glaziński członek 
5. Grażyna Krzemińska członek 
6. Jerzy Klonowski członek

Komisja Polityki Gospodarczej i Finansowej 
1. Grażyna Styczeń przewodnicząca 
2. Waldemar Chudy wiceprzewodniczący 
3. Adam Kufel członek 
4. Jerzy Wójcik członek 
5. Dariusz Woźniak członek
 
Komisja Gospodarki Przestrzennej i Ochrony Środowiska 
1. Jan Chudzinski przewodniczący 
2. Maciej Kaczmarek  wiceprzewodniczący 
3. Adam Cieślak członek 
4.  Adam Kufel członek 
5. Zbigniew Rydziel członek
6. Bogdan Tarach członek
  
Komisja Rodziny, Zdrowia i Opieki Społecznej 
1. Henryk Mollus przewodniczący 
2. Ariel Stawski  wiceprzewodniczący
3. Piotr Grajewski członek 
4. Grażyna Krzemińska członek 
5. Bogdan Tarach członek
  
Komisja Oświaty i Kultury 
1. Sebastian Glaziński przewodniczący 
2. Ariel Stawski wiceprzewodniczący
3. Adam Kufel członek 
4. Grażyna Styczeń członek 
5. Dariusz Woźniak członek
 
Komisja Sportu, Turystyki i Rekreacji 
1. Maciej Kaczmarek przewodniczący 
2. Piotr Grajewki  wiceprzewodniczący
3. Iwona Karolewska członek 
4. Sebastian Glaziński członek 
5. Tomasz Szamocki członek

Komisja Rolnictwa 
1. Zbigniew Rydziel przewodniczący 
2. Waldemar Chudy  wiceprzewodniczący
3. Henryk Mollus członek 
4. Bogdan Tarach członek 
5. Jan Chudzinski członek 
 

Doraźna Komisja Statutowa
1. Grażyna Styczeń przewodnicząca 
2. Sebastian Glaziński  członek
3. Iwona Karolewska członek 
4. Zbigniew Rydziel członek 
5. Tomasz Szamocki członek 
6. Dariusz Woźniak członek

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane